Merhaba! Ben, Diyetisyen Nergis ALBAYRAK

4 yıllık Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimimi hayalim ve ilk tercihim olan Marmara Üniversitesi’nde okul birinciliği ile tamamladım.

Hakkımda

Lisans eğitimim süresince Kartal Koşuyolu Kalp Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi ve çeşitli Toplum Sağlığı Merkezleri’nde olmak üzere klinik, poliklinik ve kurum stajlarımı tamamladım, toplu beslenme sistemlerinde zincirin bir halkası olmayı gözlemleyebilme ve deneyimleyebilme fırsatı buldum.
Beslenme ve diyetetik alanında birçok seminer ve konferansa katıldım, eğitimler verdim. Aktif olarak verdiğim online diyet hizmetine ek olarak pilates salonları, güzellik merkezleri ve kişisel gelişim merkezlerinde part time olarak danışan bakmakta, sağlıklı beslenme/hastalıklarda beslenme/kilo kontrolü/anne ve çocuk beslenmesi/özel durumlarda beslenme/kurumsal beslenme gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sağlığa katkı sağlayabilmek ve hayatlara dokunabilmek benim için her zaman umut ve mutluluk kaynağı oldu ve olmaya devam edecek.

Verdiğim Eğitimler ve Hazırladığım Sunumlar

Tez Çalışmam

Katıldığım Eğitimler ve Seminerler

Sertifikalarım